D. Martina

Leírás
Több éves tapasztalattal rendelkező, energikus, fiatal tanár vagyok, gyógypedagógus (pszichopedagógus terapeuta és tanulásban akadályozottak pedagógiája szakos tanár) végzettséggel. Az előző tanév végén két tanítványom is az önállóság útjára lépett, így helyükre keresek szeptembertől új tanulókat. Amiben segítséget nyújthatok: másnapi órákra való felkészülés; házi dolgozatok, fogalmazások megírása; felelésekre, dolgozatokra való felkészülés; kötelező olvasmányok feldolgozása…stb. Tapasztalataim alapján a gyermekeknek sokszor nehézséget jelent az iskola rohamos tempóját tartani; a napi több órás oktatás után egyedül megbirkózni az otthoni feladatokkal és mindeközben motiváltnak maradni a tanulásra. A szülőknek pedig, csak szerencsés esetben van idejük arra, hogy segítsék gyermeküket a délutáni tanulás során. A tanulást-tanítást kreatív, alkotói folyamatnak tartom, ahol a cél, hogy a gyermek szeressen és megtanuljon tanulni. Kérésre házhoz megyek, de otthonomban is szívesen fogadok gyermekeket, ahol a nyugodt körülmények biztosítottak a koncentrált, de felszabadult tanuláshoz.
Hely: I. kerület,
Budapest, 0