Katedra - Magánóvoda

ICIRI - PICIRI Bölcsöde

Leírás
Épületünk földszintjén korszerű, barátságos óvodai foglalkoztató teremben várjuk az óvodás korú gyermekeket.Ötvözzük a családias hangulatot és a profizmust. Jól képzett pedagógusainkkal sok szeretettel és érdekes foglalkozásokkal várjuk az óvodás korú gyermekeket. Állandó programjaink: nyelvoktatás, kézműveskedés, úszás, zenés torna, iskola előkészítés, valamint sok-sok játék és nevetés. A foglalkozások kis létszámú vegyes csoportokban,  szakképzett pedagógusok vezetésével zajlanak. Célunk, hogy a gyerekek nyugodt, szeretetteljes légkörben nevelkedjenek és életkoruknak megfelelő, magas színvonalú oktatásban részesüljenek. Az angol és német nyelvoktatást a gyermek magyar nyelvi fejlettségi szintjéhez igazodva 3 éves kortól kezdjük. Az országos óvodai nevelési alapprogram mellett a kis létszám lehetővé teszi az egyéni képességfejlesztést is. Nevelőink munkáját pszichológus és logopédus is figyelemmel kíséri és segíti.
Hely: Vecsés, Fő út 226
Pest, 2220